Kontakt oss

Daglig leder, salg og utleie
Per Olav Fredheim
Tlf 69 80 88 32
Mob 913 67 828
per@fredheim-maskin.no
Teknisk support og Garanti
Svein Fredheim
Tlf 69 80 88 33
Mob 911 23 966
svein@fredheim-maskin.no
Teknisk support
Jens Helge Jorud
Tlf 69 80 88 37
Mob 959 84 432
teknisk@fredheim-maskin.no
Salg/ Teknisk Rammer & Bretec
Andreas Stormyrbakken
Tlf 69 80 88 38
Mob 959 84 438
rammer@fredheim-maskin.no
Delelager og Sikteduk
Egil – Bjørn Vidar – Tor – Mili – Svein og Per
Tlf 69 80 88 35 / 69 80 88 34
delelager@fredheim-maskin.no
Delelager Sandvik
Karl Martin og Svein
Tlf 69 80 88 39
sandvikdeler@fredheim-maskin.no
Kontor og Regnskap
Trine – Mette – Annette – Aase og Heidi
Tlf 69 80 88 30
kontor@fredheim-maskin.no

Kontaktskjema

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.