Kontakt oss

Daglig leder, salg og utleie
Per Olav Fredheim
Tlf 69 80 88 32
Mob 913 67 828
per@fredheim-maskin.no
Neuenhauser/ McQuaid/ Sensortechnik
Gerjan
Mob 959 84 437
fm@fredheim-maskin.no
Teknisk support og Garanti
Svein Fredheim
Tlf 69 80 88 33
Mob 911 23 966
svein@fredheim-maskin.no
Salg/ Teknisk Rammer 
Andreas
Tlf 69 80 88 38
Mob 959 84 438
rammer@fredheim-maskin.no
Delelager og Sikteduk
Bjørn Vidar – René – Tor – Mili
Tlf 69 80 88 34 / 69 80 88 35
delelager@fredheim-maskin.no
Delelager Sandvik
Karl Martin
Tlf 69 80 88 39
sandvikdeler@fredheim-maskin.no
Servicekoordinator
Trond
Tlf 69 80 88 37
Mob 959 84 432
teknisk@fredheim-maskin.no
Kontor og Regnskap
Trine – Mette – Aase og Heidi
Tlf 69 80 88 30
kontor@fredheim-maskin.no

Kontaktskjema

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.